Правила безпеки

Короткі правила безпеки та використання облікового запису УКУ (логін@ucu.edu.ua)


Ми заздалегідь подбали про Вашу безпеку налаштувавши безпечний обмін даними між такими хмарними сервісами УКУ: G.Suite (корпоративні пошта, диск), Office 365 (Teams, MS Office), Workplace. Нижче даємо кілька рекомендацій які допоможуть покращити безпеку ваших облікових записів, використовуючи вищевказані сервіси.

1. Ніколи не передавайте будь-кому даних свого облікового запису УКУ та будь-яких паролів.

Якщо вам доводилось таке робити в минулому, ви втрачали особистий пристрій з даними вашого облікового запису чи просто не впевнені в безпеці свого облікового запису, просимо не вагаючись звернутися на службу підтримки [email protected].  ІТ відділ допоможе вам виправити ситуацію і це не матиме жодних інших наслідків, крім покращення безпеки ваших даних та даних університету.

Якщо щось із цього вас стосується - не відкладайте, ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКОЮ НЕГАЙНО.

2. Захистіть обліковий запис за допомогою двоетапної перевірки та налаштуйте номер телефону або іншу адресу електронної пошти для відновлення доступу до аккаунту. Якщо інструкція від Google не достатньо інформативна, зверніться до відділу ІТ і ми радо вам допоможемо.

3. Не використовуйте корпоративний обліковий запис для реєстрації на сайтах чи сервісах, які не мають відношення до виконання ваших службових обов’язків.

Для доступу до інших інтернет-ресурсів, медіа-сервісів, форумів, онлайн-магазинів тощо - використовуйте окремий, приватний обліковий запис (наприклад: якась_адреса@gmail.com).

4. Старайтеся  працювати з внутрішніми інформаційними системами університету з особистого робочого комп’ютера, уникайте використання комп’ютерів інших людей, чи таких,  що знаходяться  в спільному доступі або в громадських місцях.

5. Якщо з яких-небудь причин Вам доводиться заходити в свій обліковий запис із  спільних комп’ютерів, наприклад  в аудиторіях чи переговорних кімнатах університету, завжди користуйтесь приватним вікном браузера (browser private window), а після завершення роботи обов’язково закривайте приватну закладку переглядача та виходьте із свого облікового запису.

6. Заведіть звичку блокувати екран свого комп’ютера перед кожною перервою в роботі чи перед тим, як відлучитися від робочого місця в офісі чи вдома. Найкраще, переводьте в таких випадках комп’ютер в режим сну з вимогою паролю при пробудженні.

Якщо у вас залишилися питання щодо безпеки, або ви не впевнені в безпеці свого облікового запису, просимо не вагаючись звернутися до служби підтримки [email protected]