Шановні користувачі, для вашої зручності функціонує бездротова мережа для доступу в інтернет та внутрішніх ресурсів УКУ. Нижче опишемо процес підключення, та наведемо кілька прикладів користування мережею.

Наша мережа Wi-Fi працює в двох діапазонах частот 2.4 Ггц та 5 Ггц та має площу покриття 95 % у кожному навчальному корпусі Університету. Мережа розділяється на два підключення (SSID): WIFI-UCU та UCU-Guests.

WIFI-UCU створена для працівників та студентів УКУ та надає доступ до внутрішніх сервісів (наприклад централізований друк), та високу швидкість з‘єднання до мережі інтернет до 300 Мб/с.

UCU-Guests призначена для гостей УКУ, надає можливість підключення до мережі інтернет на швидкості до 20 Мб/с., та обмежений доступ до внутрішніх ресурсів.

Отже, щоб користуватися мережею WIFI-UCU вам потрібен логін* і пароль який ви отримуєте при реєстрації у системі відділу Інформаційних Технологій (ІТ). Вони слугують обліковими даними для входу. На різних пристроях та операційних системах процедура входу може відрізнятись.

Нижче наведено декілька прикладів входу в мережу (у всіх випадках ви маєте перебувати в зоні покриття мережі WIFI-UCU).


Windows 10:

Вікно з переліком доступних точок доступу у Windows 10Вікно з полями для входу у Windows 10Вікно з запитом підтвердження входу у Windows 10

Справа на панелі завдань клацніть на значок підключення до безпровідної мережі, виберіть зі списку доступних мереж WIFI-UCU, введіть свій логін* і пароль, натисніть кнопку "Підключити".


Android:

Вікно з переліком доступних точок доступу у AndroidВікно з налаштуванням доступу у AndroidВікно з підтвердженням успішного підключення у Android

У меню підключення до бездротової мережі виберіть зі списку WIFI-UCU, та налаштуйте наступні пункти:
• Метод EAP – PEAP
• 2-й етап аутентифікації – MSCHAPV2
• Сертифікат центру сертифікації – Не перевіряти
• Сертифікат користувача – Не вказувати
• Користувач – ваш логін*
• Анонімна аутентифікація – залишити поле порожнім
• Пароль – ваш пароль
та натиснути кнопку "Підключити".


iOS:

Вікно з переліком доступних точок доступу у iOSВікно з полями для входу у iOSВікно з підтвердженням згоди на використання сертифікату у iOS

У меню підключення до бездротової мережі виберіть зі списку WIFI-UCU, введіть свій логін* і пароль, натисніть кнопку "Приєднатися", та підтвердіть – "Довіряти" у спливаючому вікні.


Щоб користуватися мережею UCU-Guests облікових даних для входу не потрібно. Знаходячись в зоні покриття мережі UCU-Guests у меню підключення до бездротової мережі виберіть зі списку UCU-Guests та натисніть кнопку "підключити".

*Примітка – свій логін ви вказуєте під час реєстрації в системі відділу ІТ. Варто пам’ятати про те, що логін та електронна скринька це є різні речі. Для прикладу: helpdesk – це логін в систему, а [email protected] - електронна скринька для звернень в відділ ІТ. Детальніше